hakkimda

Tüm ürünler sipariş teslim gününden önce üretilmeye başlandığı için günlük alınan sipariş miktarı kısıtlıdır. Bu nedenle olabilecek en erken tarihte ön sipariş kaydı yaptırıp, kesin siparişlerin teslimden en az 5 gün önce onaylanması gerekmektedir.

PASTA

Pastalar minimum 10 kişilik hazırlanır. Bu sayı pastanın tasarımına göre değişiklik gösterebilmektedir.  Kişi sayısı 15,20,25.. şeklinde artarak hesaplanır. Minimum pasta ücreti 180 TL'dir. Fiyatlandırma dilim başına yapılmaz. Her pastanın fiyatı kişi sayısı ve modelleme zorluğuna göre değişiklik gösterir.

KURABİYE

Kurabiyelerde üç farklı boy çalışılır. Fiyatlandırma adet başınadır. Küçük boylarda adet fiyatı 5 TL, orta boylarda(standart boy) adet fiyatı 6 TL, büyük boylarda adet fiyatı 7 TL’dir. Eğer kurabiyelerin çubuklu bir şekilde hazırlanmasını isterseniz adedine 0,50 TL ekleyin. Eğer kurabiyelerin üzerinde fotoğraf baskı isterseniz adedine 1 TL ekleyin. Minimum 50 adet sipariş alınır. Standard olarak her kurabiye tek tek jelatin ambalajla paketlenir. Arzuya göre istenilen farklı paketleme ve sunum malzemelerine göre ücrette değişim olabilir.

CUPCAKE

Cupcakelerde adet fiyatı, içeriğe ve modellemeye göre 10-25 TL arasında değişmektedir. Cupcakeler standard boylarda hazırlanır. Ancak miktarı fazla olan siparişlerde mini cupcakelerle aranjman yapılabilir. Minimum 10 adet cupcake siparişi kabul edilir. İstenilen sunum ve paketleme malzemelerine göre adet fiyatları değişebilir.

CAKEPOP

Cakepoplarda minimum 20 adet yapılır. Adet fiyatı modele göre 5-10 TL arasında değişmektedir. Cakepoplar çikolata ile kaplanır. İstenilen ve sunum ve paketlemeye göre adet fiyat değişebilir.

Fiyatlandırma kriterleri tek tek sipariş durumunda geçerlidir. Eğer ki konsept olarak, pasta, kurabiye ve cupcake, uygun stand ve sunumlarda istenilirse fiyatlarda toplamdan indirim uygulanabilir. Ya da adet sayısı 100’ün üzerine çıktığında toplamda indirim yapılabilir.

Teslimat için;

Pasta; Pasta siparişi yalnızca İstanbul için kabul edilir. Özel araçla ücreti müşteri tarafından teslimatta ödenmek üzere kapıya kadar teslimat yapılmaktadır. Ücret semte göre değişmektedir.

Kurabiye, Cupcake ve Figürler; Yurtiçi kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderim yapılabilir. Ancak gönderim süresi dikkate alınarak teslimden en az 2 gün önce siparişler kargoya verilir. Kargo ücreti teslimat sırasında müşteri tarafından ödenir.